Bluesun Solar BSM550M10-72HPH — це сонячна панель потужністю 550 Вт з технологією комірок PERC. Нижче наведено перевірені електричні та температурні характеристики з даташиту виробника.
| Модель | Потужність | Voc | Isc |
|---|---|---|---|
| 545 W | 49.7 V | 13.84 A | |
BSM550M10-72HPHПоточна | 550 W | 49.8 V | 13.94 A |
| 555 W | 49.9 V | 14.04 A | |
| 560 W | 50 V | 14.14 A | |
| 565 W | 50.1 V | 14.24 A |